ביטוח למבנה וביטוח חיים

ביטוח משכנתא

מתחייבים להצעה הזולה ביותר !

טריפל A משתפת פעולה בנושא ביטוחי משכנתא עם כל חברות הביטוח בישראל , מומחי הביטוח שלנו עורכים מכרז על מנת להשיג את ההצעה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורך לביטוח המשכנתא.

למה לפנות לטריפל A בנושא ביטוח משכנתא ולא לחברות ביטוח ישירות ?

בגלל המחיר:
טריפל A מרכזת מספר רב של לקוחות מידי שבוע כמכרז לקבלת הצעות לביטוח משכנתא , חברות הביטוח מחויבות לספק לנו הצעות אטרקטיביות בהתאם לתהליך החיתום של הלווה . לחברות הביטוח יש אינטרס לקבל מספר רב של מבוטחים ללא עלויות שיווק ופרסום ולכן חברות הביטוח יעשו כמעט הכל על מנת לספק את ההצעה הטובה היותר ' טריפל A תשפר כל הצעה לביטוח משכנתא !

בגלל הבירוקרטיה:
זה לא סוד היום שעל מנת לקבל הצעות אטרקטיביות לביטוח משכנתא נדרש המתעניין לבצע סקר שוק מעמיק בלפחות שלוש אם לא ארבע חברות ביטוח , לחברות הביטוח יש אינטרס להרוויח כמה שיותר , היום יותר מתמיד התחרות היא מאוד גדולה וכל חברת ביטוח תעשה כמעט הכל על מנת לשייך אתכם אליה בתור מבוטחים , כל חברת ביטוח שתצטרך להתחרות בהצעה אטרקטיבית תבקש לקבל את ההצעה המתחרה כתובה , מכם נדרש לבצע שיחות טלפון מרובות ולפעמים להמתין דקות ארוכות למענה ,לא תמיד ההצעה נסגרת בשיחת טלפון אחת , ברוב המקרים אנחנו מוותרים וסוגרים הצעה לביטוח משכנתא למרות שאנחנו יודעים שיכולנו להשיג הצעה טובה יותר .

על מנת להימנע ממצב שכזה אנחנו בטריפל A מקיימים עם המבוטחים שלנו שיחה ראשונית לקבלת פרטים ראשונים ולאחר מכן שולחים את ההצעות מכל החברות המשתתפות עם המלצה לגביי הפוליסה התואמת לצרכים שלכם בצורה המיטבית

בגלל השירות: מרביתנו נתקלנו לפחות פעם אחת במצב של חוסר אונים מול המוקדנים של החברות הגדולות ,תמיד שאנחנו צריכים אותם בדחיפות לוקח לנו דקות ארוכות לקבל מענה , אנחנו בטריפל A מאמינים ששירות טוב הוא שירות אישי ולכן אנחנו דואגים להפיק את הפוליסה עבורכם ע"י סוכן אישי את ההבדל בין מוקד שירות לקוחות לבין סוכן אישי רובנו כבר מכירים , השירות שיינתן יהיה ממומחה ביטוח שילווה אתכם לאורך כל שנות הביטוח .

מהו ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא מורכב מ - ביטוח למבנה וביטוח חיים.

מהו ביטוח מבנה למשכנתא
ביטוח מבנה למשכנתא נועד להתמודד עם מצב של נזק למבנה קרי קירות, רצפה, צנרת וכו'. ביטוח משכנתא למבנה יכסה אתכם גם במקרים של פריצה או גניבה, אבל רק אם הוסב נזק למבנה עצמו. חברת הביטוח מבטחת את הנכס על מנת למנוע אובדן , ובד"כ במקרים של הרס מוחלט תשלם חברת הביטוח את עלות בניית הנכס מחדש לרמת השלד.

מהו ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח חיים למשכנתא  נועד להבטיח את קיום ותקינות תשלומי המשכנתא במצב שבו אחד הלווים נפטר. הבנקים מאשרים את המשכנתא על סמך יכולת ההחזר של שני הלווים, לאחר פטירת אחד מבני הזוג הבנק מודע לקושי שיהיה לאחד הלווים לעמוד בתשלומי המשכנתא, אי לכך מחייבים הבנקים ברוב המקרים את כל הלווים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא למקרה פטירה. בהתעורר הצורך, תפדה חברת הביטוח את המשכנתא ותעביר לבנק המלווה את סכום ביטוח המשכנתא. בן הזוג הנותר לא יצטרך לעמוד בתשלומי המשכנתא. משמע ביטוח החיים למשכנתא יפטור את הלווה שנותר מהתמודדות עם המשכנתא ( חשוב מאוד ללוה באותה מידה שחשוב לבנק).


האם כדאי לרכוש ביטוח למשכנתא דרך הבנק
בעבר היה ניתן לרכוש ביטוח משכנתא רק באמצעות הבנק. כיום לאור הנחיות המפקח על הביטוח, תחום ביטוח המשכנתא פתוח לתחרות כבר מספר שנים. חברות הביטוח של הבנקים למשכנתאות משמשות כצינור שיווקי להעברת פוליסות הביטוח לחברות הביטוח בעת הצורך , כל פנייה לחברת הביטוח תועבר למוקד שירות הלקוחות של חברת הביטוח שהפיקה את הפוליסה , במקרים מסוג זה יחזור המבוטח למצבים שבהם הוא מתמודד מול מוקדי שירות לקוחות שיעבירו אותו מנציג לנציג לפתרון הבעיה , מומלץ לבצע ביטוח משכנתא ע"י סוכן ביטוח שייתן מענה מידי ויפתור את הבעיות בשיחת טלפון אחת ובשירות אישי ומקצועי .

מעבר לכך לחברות הביטוח על כל סוכניהם יש את האפשרות להעניק סל מוצרים משלימים , כגון, ביטוח תכולה שיכסה את החפצים הנמצאים בנכס, אובדן כושר עבודה וכדומה .


העברת פוליסת הביטוח בין החברות השונות
בעת הפקת הפוליסה החדשה והזולה יותר , אנו נפעל לביטול הפוליסה הישנה והיקרה יותר ללא כל טרחה מצדכם , כחלק מהליך השיוך לחברה החדשה.