ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי אישי

משכנתא חדשה

מחשבון משכנתא

המשכנתא       
ריבית לחישוב 
תקופה בשנים 
ההחזר החודשי 


מדדים : חודשי ומצטבר

חודשי שנתי
ריבית הפריים 0.00%  1.60%
מ.המחירים לצרכן 0.30% ↑ 0.10%
מ.תשומות הבניה 0.00%  0.20%

מדד מחירים לפי בסיס ממוצע 2002
מדד תשומות לפי בסיס ינואר 2004


מבזקים !

יועץ משכנתא

איך אנחנו יכולים לעזור לכם

» גישה למתרחש בשוק המשכנתאות.
» הצעות למסלולים וריביות ייחודיים.
» ייעוץ ממומחה משכנתא ללא תשלום.
» הטבות לחברי מועדון טריפל A .
משכנתא מועדפת

מסלול פלטינום

משכנתאות החל מ - 2 מיליון ש"ח.

משכנתא הנה התחייבות יקרה, ארוכת טווח ובעלת השלכות משמעותיות על מהלך חיינו , תחום המשכנתאות הינו
מורכב ולא פשוט , בניית תמהיל משכנתא תוך כדי התחשבות בצרכים הפיננסיים של הלווה מהווה את ההבדל הדק בין עסקה כדאית ועסקה לא כדאית , אל לנו לשכוח כגופים עסקיים יציעו הבנקים למשכנתאות וחברות הביטוח מסלולי משכנתא אשר יתחשבו ראשית בצרכיהם ורק אחר-כך בצרכי הלקוח.

צוות המומחים של טריפל A בעל ניסיון רב בשוק המשכנתאות , הידע וההבנה אותם צברנו בשנות פעילותנו בתחום מאפשרים לכם לקבל ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי אישי ללא כל אינטרסים ע"פ הפרמטרים האישים שלכם :
רמת ההכנסה נוכחית , רמת הכנסה עתידית , רמת ההוצאות הקבועות והמשתנות , ושיקולים נוספים , כך שתהיו
בטוחים שהמשכנתא שנבנתה עבורכם היא המשכנתא המשתלמת ביותר שתיצור חיסכון הן של הריבית דריבית והן
של ההצמדות והסיכונים הגלומים בכל תשלום.

טריפל A חברת ייעוץ בלתי תלויה אובייקטיבית המתמחה בענף המשכנתאות והבנקאות למגזר הפרטי והעסקי.
מעמידה לרשותכם את טובי היועצים בתחום המשכנתאות שישמחו להסביר לכם על מגוון מסלולי המשכנתאות
ויסייעו לכם בבחירת המסלול המתאים.

אם אינך בטוח או מבולבל לגבי איך להתאים את המשכנתא לצרכים שלך בצורה המתאימה ביותר, אנחנו בטריפל A נשמח לספק לך הסברים מפורטים, על מנת להפוך את תהליך המשכנתא לחוויה נוחה ובטוחה. המקצועיות והידע שלנו יחסכו לך זמן וכסף , נשמח לסייע לך בכל דרך אפשרית לקבל את כל המידע הדרוש כדי להשיג את
המשכנתא הטובה ביותר .


בהלוואת משכנתא מטרתנו היא:

  • שתקבלו את המשכנתא עם הריבית האטרקטיבית ביותר .
  • שלקיחת המשכנתא תהיה פשוטה ולא מסורבלת .
  • שנבחר את המסלול המתאים ביותר עבורכם ללא סיכונים .
  • שכלכלנים ויועצי משכנתאות יספקו לכם תשובות .
  • שהבנקים ושחברות הביטוח ירוויחו כמה שפחות !!!
  • שתחסכו כמה שיותר כסף במשכנתא .

טריפל A מתחייבת לספק עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר והמתאימה ביותר לפרופיל הפיננסי האישי שלכם,
בחירת מסלולי הלוואה , תקופות , החזרים וכד' שלא תואמים את פעילותכם הפיננסית, יעלו לכם עשרות אלפי שקלים מיותרים , ייעוץ מקצועי אובייקטיבי יאפשר לכם להיות בטוחים כי ביצעתם את העסקה הגדולה בחייכם בצורה הטובה ביותר.


סדר הפעולות ללקיחת משכנתא :


תכנון ובניית תמהיל ההלוואה       תיכנון משכנתא , תמהיל משכנתא
תכנון ובניית תמהיל ההלוואה זהו השלב הראשוני שבו כלכלן מומחה למשכנתאות נפגש איתך בפגישה אישית במטרה לבנות עבורך מסלול הלוואה בהתאם לצרכים ולפרופיל הפיננסי שלך , לאחר גיבוש הפרמטרים ייבחנו המסלולים הכדאיים והמתאימים בבנקים למשכנתאות תוך כדיי התחשבות בשינויים אפשריים בטווח הבינוני ובטווח הארוך , מטרת הפגישה היא לייצור תמהיל אופטימאלי המתחשב בהחזר החודשי הרצוי , בתקופה הרצויה בגמישות הרצויה של מסלולי הלוואת המשכנתא עם דגש על מרכיב החיסכון המצטבר .מכרז בנקאי לריבית משכנתא       מכרז משכנתאות , ייעוץ משכנתאות
לאחר קבלת החלטה על התמהיל האופטימאלי , תתבצע בניית התיק הבנקאי והכנתו למכרז בנקאי , בקשתכם תוגש בצרוף בקשות נוספות למכרז ריביות בקרב הבנקים למשכנתאות וחברות הביטוח , מטרת המכרז היא לאגד מספר רב של בקשות על מנת לייצור לחץ על המערכת הבנקאית -אפקט היתרון לגודל , לאחר קבלת תוצאות המכרז יתבצע עבור כל תוצאת מכרז ניתוח רגישות במטרה לבחון את אטרקטיביות ההצעה לטווח הבינוני ולטווח הארוך ע"פ חלוקת המסלולים שנקבעה מראש .ליווי לחתימת הסכם הלוואה       ליווי משכנתא , ניהול משכנתא
לאחר קבלת החלטה על הגוף הפיננסי הנבחר , נתאם עבורך פגישה אישית לפתיחת התיק וחתימה על מסמכי ההלוואה , במעמד פתיחת התיק יתלווה אליכם נציג מטעמנו שיוודא את תקינות ההלוואה המאושרת ושהנכם חותמים על מסמכי המשכנתא בהתאם לתנאים שסוכמו מראש, יתרה מכך במעמד הפגישה בבנק ייבדק לוח הסילוקין של ההלוואה לאישור התאמות בתשלומים החודשיים.


5 דברים שצריך לדעת על משכנתא

סקר שוק עבור בחירת המשכנתא הראשונה שלך יכול להיות מבלבל. הנה 5 דברים שצריך לדעת על משכנתא.

קבלת החלטה על תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורך זה חלק בלתי נפרד מתהליך רכישת הנכס . אבל זה לא תמיד קל , להלן הגורמים החשובים ביותר שדורשים השוואה כאשר אתה מבצע סקר שוק עבור הלוואת המשכנתא.

גובה המשכנתא - גובה המשכנתא הוא הסכום שאתה נדרש להלוות מהבנק כדי לקנות את הנכס המבוקש . במילים אחרות, זה המחיר של הבית החדש שלך פחות ההון העצמי שלך. כאשר אתה בוחן את האפשרויות לקבלת משכנתא , כל בנק יאשר לך את סכום המשכנתא שהוא רואה לנכון לאשר בהתבסס על ההכנסה שלך ועל היסטוריה הבנקאית שלך , זה יעזור לך לקבוע מהו טווח המחירים שבו אתה אמור להימצא בחיפוש הנכס .
סוג המשכנתא - באופן עקרוני , סוג המשכנתא מתחלק לשני מסלולים נפוצים , מסלול ריבית צמודת מדד ומסלול ריבית לא צמודה למדד . במשכנתא עם ריבית צמודה למדד, אתה בדרך כלל תשלם את אותו סכום כל חודש לאורך כל תקופת המשכנתא , השינויים בהחזר החודשי יהיו מינוריים . משכנתאות שנלקחות במסלולי ריבית צמודת מדד מפחיתות את הסיכון של עלייה דרסטית בהחזר החודשי . משכנתאות לא צמודות למדד ברוב המקרים ישווקו על ידי הבנקים עם מרכיב סיכון מסוים , שיעור השינוי שלהם משתנה עם תנאי השוק , אז תמיד יש את הסיכון כי התשלום החודשי שלך יגדל.

ניתן יהיה לשלב את שני סוגי המסלולים במשכנתא, חלק יעדיפו להתחיל עם תשלום חודשי קבוע במשך כמה שנים או יותר ולאחר מכן להמיר את המסלול , אחרים יעדיפו להתחיל עם החזר חודשי משתנה ויעדיפו לקצר את מספר השנים . כשאתה מחליט אלו סוגי משכנתאות לשלב בתמהיל המשכנתא שלך, ודא שאתה מבין את היתרונות והחסרונות של כל מסלול במשכנתא וכי הבנק שלך מבין מהי רמת הסיכון שלך ומהי רמת המשמעת פיננסית שלך .
הריבית - שיעורי הריבית הם החלק הגלוי והברור יותר בכל תמהיל משכנתא , אבל למצוא את העסקה הטובה ביותר זה לא פשוט כמו לחפש את אחוז הריבית הנמוך ביותר. הלוואה עם שיעור ריבית נמוך יותר, אך עלויות נוספות והצמדות יובילו לסך החזר בסוף תקופה גבוה - יותר ובסופו של דבר יקר יותר. הדרך הטובה ביותר להבין את העלות הכוללת של המשכנתא היא להסתכל על שיעור האחוז השנתי , אשר לוקח בחשבון את הריבית ועלויות אחרות של הלוואת המשכנתא

אם תבחר משכנתא בריבית משתנה , אתה גם צריך להבין איך הריבית שלך עשויה להשתנות. הפרמטרים מותאמים בדרך כלל על פי המדדים המובילים , שיעור השינוי נקרא המרווח שהבנק גובה על בסיס העוגן , כדי לקבוע את שיעור הריבית על הלוואת משכנתא נדגים בדוגמא מספרית . לדוגמה, אם ריבית העוגן נכון להיום היא בשיעור של 1.5 אחוזים והמרווח שהבנק קבע לך להלוואה הוא 1 אחוז , אזי הריבית שלך להלוואה היא בשיעור של 2.5 אחוזים, משמע כל שינוי בריבית העוגן יהווה את השינוי בריבית פלוס אחוז הרווח של הבנק .
התשלום החודשי - אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת המשכנתא היא לוודא שאתה יכול בנוחות להרשות לעצמך את התשלום החודשי. עם זאת, זה לא מספיק פשוט לבחור את ההלוואה עם התשלום הנמוך ביותר. משכנתאות גישור , למשל , מאפשרים את התשלום החודשי הנמוך ביותר האפשרי, אבל הם לא עושים כלום כדי לצמצם את קרן המשכנתא - אפילו אחרי שנים של תשלומים, אתה עדיין חייב את אותו סכום שלווית בהתחלה ולפעמים אף יותר. כמו כן, חשוב להדגיש את המגמתיות של עלייה בהחזר המשכנתא , אתה צריך לוודא שאתה יכול להרשות לעצמך תשלום משכנתא גבוה יותר בלפחות 15% ממה שאתה קובע כתשלום משכנתא התחלתי .
עלויות - בתהליך לקיחת המשכנתא יהיו מספר עלויות עוד לפני לקיחת המשכנתא עלויות אלו יכולות להסתכם באלפי שקלים.העלויות נקבעות בהתאם לבנק המלווה , לשווי הנכס , לגובה המשכנתא וכד' . העצה הטובה ביותר היא לשאול את הבנק שלך עבור הצפי לעלויות הנוספות ולבקש הסבר על כל חיוב שאתה לא מבין .


מחשבונים

מחשבון מחזור משכנתא ! מחשבון זה יעזור לכם לבצע חישוב ולאמוד את הכדאיות הכלכלית בעת מחזור המשכנתא שלכם.
מחשבון לקנות או לשכור נכס ? מחשבון זה יעזור לכם לבצע חישוב השוואתי ולאמוד את העלויות של שכירת נכס וקניית נכס.
אישור עקרוני למשכנתא       אישור משכנתא , הלוואת משכנתא
אישור עקרוני להלוואת משכנתא זה השלב הראשון ואולי אפילו החשוב מכל, האישור העקרוני מהווה ... לפרטים לחץ כאן »
טיפים למשכנתא נבונה      טיפים למשכנתא , מידע משכנתאות
לכל לווה קיים הרצון לשלם כמה שפחות וכן קיים הצורך בתחושת ביטחון ויציבות . אז מה הם הצרכים שלכם ? לפרטים לחץ כאן »
מדריך משכנתא אישי       מדריך משכנתא , משכנתא
משכנתא אינו מוצר שיש להקל בו ראש , זו התחייבות גדולה .לפני קבלת החלטה על לקיחת משכנתא ... לפרטים לחץ כאן »
מתי למחזר משכנתא      
נצטרך להציג לבנק הנבחר את כל המסמכים הדרושים על מנת להוכיח שהפרופיל הפיננסי שלנו תקין אפילו טוב יותר ... לפרטים לחץ כאן »


השוואת משכנתאות היא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות כאשר אתה רוכש נכס באמצעות משכנתא ההחלטות שתבצע יקבעו את גובה התשלומים החודשיים שלך, יקבעו את סך ההון העצמי , וכמה ריבית תשלם לאורך חיי ההלוואה.


לפניך סדרה של שאלות, שיעזרו לך לקבל החלטה נכונה:

• מהו שיעור הריבית של המשכנתא?
• מה הן עלויות הסגירה וכל העמלות?
• מהו שיעור האחוז שנתי המצטבר שתשלם בשנה עבור כל העלויות הכרוכות במשכנתא?
• האם יש עמלת פירעון מוקדם במסלולים הנבחרים ?
• איך מתנהל לוח הסילוקין של המשכנתא, כלומר עד כמה מהר תתקזז קרן המשכנתא?

מצא את התשובות לשאלות הללו לא משנה איזה סוג של משכנתא אתה שוקל. כל אחד יכול להשפיע על העלות הכוללת של הלוואת המשכנתא שלך.

אם אתה שוקל משכנתא בריבית משתנה , אתה נדרש לשאול את השאלות הבאות :

• מהי תדירות השינוי ?
• מה משפיע על השינוי בריבית ?
• האם יש תקרה מקסימאלית לעליית הריבית ?
• מה התשלום החודשי שלי יהיה אם הריבית תעלה לרף המקסימאלי ?
• מהו המדד הבסיס של ההלוואה שלי?
• כיצד משפיע המדד לאורך זמן?
משכנתא בריבית משתנה מטבעה מסוכנת יותר ממשכנתאות בריבית קבועה בגלל שאתה חשוף לתדירות וגובה השינוי , אבל האם שיעורי הריבית יעלו או ירדו לפי התחזית שלך? הבנת התרחישים הטובים ואו הגרועים ביותר יכולים לעזור לך לשקול את היתרונות והחסרונות של כל מסלול .

יש שאלה אחת גדולה נוספת שעלייך לשקול לפני שאתה מקבל החלטה :

כיצד אתה מצליח לבצע שינוי בהנחה שלא צפית נכון את השינויים בשוק המשכנתאות ,כמובן ללא עלויות מטורפות וספיגת הפסד בעקבות שינוי המסלולים והריביות במשכנתא אם אין הרבה הבדל כאשר משווים בין שני מסלולי הלוואת המשכנתא , הלוואה בריבית קבועה עשויה להיות הימור בטוח, אתה לא תחסוך הרבה לטווח קצר אך יכול להיות שתחסוך הרבה בטווח הארוך. בנוסף, אתה יכול להפחית את הסיכון אם הריבית תעלה ולא ניתן יהיה למחזר את המשכנתא בגלל חוסר חלופות אטרקטיביות באותה נקודת זמן .

לבסוף, כדי באמת להשוות הלוואות משכנתא , אתה צריך לשאול את עצמך כמה שאלות:

• כמה זמן אני מצפה להישאר בבית הנרכש ?
• האם העבודה שלי וההכנסה שלי בטוחה בטווח הארוך?
• אני אהיה מסוגל להרשות לעצמי תשלומים גבוהים יותר בעתיד?
• עד כמה נוח לי עם אלמנט הסיכון?

ההלוואה הטובה ביותר היא זו שמתאימה לצרכים שלך.

מדריך לרכישת נכס נוסף

רכישת דירה באמצעות משכנתא חושבים לרכוש נכס נוסף , לשדרג את הקיים , עצות שימושיות לפני התחלת התהליך ...לחץ כאן »

מדריך לרכישת נכס ראשון

מדריך משכנתא לדירה , משכנתא לזכאים ריכזנו עבורכם שאלות ותשובות בכל הנוגע לרכישת נכס ראשון באמצעות משכנתא ...לחץ כאן »

מדריך לרכישת נכס

משכנתא לנכס מניב המדריך כאן כדי לספק לכם את המידע הדרוש לקבלת החלטה נבונה...לחץ כאן »