השאלה - לקנות או למכור קודם

מכירת נכס

עבור בעלי הנכסים למכור את הנכס שנקנה ברווח ולרכוש נכס אחר, זהו הנדל"ן הקלאסי, השאלה - לקנות או למכור קודם?

אם אתה מוכר קודם , אתה עלול למצוא את עצמך תחת לחץ תמידי להספיק למצוא נכס חדש לפני תאריך הפינוי וזה מקטין את האפשרויות שלך למצוא את הנכס שבאמת רצית , אתה עלול להתפשר בשל תנאי השוק גם על אזור המגורים וגם על רמת גימור בנכס הנרכש .

אם אתה קונה קודם , ייתכן מאוד שתמצא את עצמך עם שני תשלומי משכנתא במשך כמה חודשים תהיה בסוג של לחץ מסוים שייאלץ אותך למכור את הנכס לא במחיר שרצית אלה במחיר נמוך יותר ממחיר השוק ,בנוסף קיימת אפשרות שתצטרך את סכום המכירה על מנת לשלם את החלק היחסי שלך בנכס לפני שחרור המשכנתא .

בכל אפשרות שהיא אנחנו רואים שישנם משתנים רבים מעורבים אין תשובה אחת ויחידה זו שאלת הביצה והתרנגולת .

נכון יהיה לומר שבכל אפשרות שנבחר הכל מסתכם בסיכון שנהיה מוכנים לקחת על עצמנו , אם יש לך את הכסף לעמוד בשני תשלומי המשכנתא הלחץ אינו מופעל, אבל אם אתה צריך למכור את הבית שלך כדי להמיר את הלוואת המשכנתא, אז אין לך ברירה - אתה צריך למכור ראשון.

תמיד נוכל לייצור מצב שנהיה תחת עסקה המוגדרת כעסקה בחוזים מותנים, ואם אתה תמשיך עם עסקה מותנית, אז אתה עלול בסופו של דבר להסתפק בסכום נמוך יותר על הבית שאתה מוכר במאמץ להשיג סגירת עסקה מהירה . עבור רוב האנשים, רמת הלחץ היא נמוכה יותר כאשר אתה מוכר ראשון , יש לך זמן לקבל אישור עקרוני מראש עבור המשכנתא ולבחון את כל אפשרויות הדיור בטווח המחירים שהקצבת לך "הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שהבית הנכון אינו זמין", בסופו של דבר תתפשר על שכירות לטווח קצר עם ההון העצמי זמין, אז אתה נינוח יותר אתה מחזיק את סכום הכסף במזומן בעת הגשת הצעה על הבית אתה מחליט לבסוף על התנאים שיתאימו לך .

אנחנו מייעצים ללקוחות רבים שלנו לקבל אישור מהבנק למשכנתא שאינו מותנה במכירת הבית הקיים .

אפשר לסכם ולומר שאם אתה מוכר קודם את בעצם מבטל את הסיכון הפיננסי , לא תהיה מחויב בתשלום של שתי משכנתאות לא יהיו לך תשלומי ביטוח כפולים לא תצטרך לדאוג מהיכן תגייס את ההון העצמי לנכס החדש וכו', אי אפשר להצביע על מכירת הנכס כפתרון המושלם בחרנו לעלות מספר נושאים שתצטרך להתמודד איתם במידה ותחליט למכור קודם :

יש סיכוי שתאולץ לצאת מהבית שלך לפני שמצאת בית חדש .
לא תדע בוודאות באיזה אזור תגור .
לאיזה בית ספר הילדים שלך ירשמו .
תצטרך לעבור פעמיים עם כל הטרחה שבדבר .
תצטרך לאחסן חלק מהרהיטים שלך .

אנחנו מאמינים בכל דרך שתבחר ניתן יהיה למצוא את הפיתרון הנכון .