מי אנחנו ..

טריפל איי נוסדה במטרה לתת מענה לצורך שקיים בקרב לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים הנזקקים לפתרונות פיננסים בתחומי מימון ואשראי בנקאי מבלי שיש בידם את הידע והניסיון להתמודד עם מגוון האפשרויות והמוצרים הקיימים בחברה נעשה שימוש בכלים ממוחשבים ובתוכנות מתקדמות לביצוע ניתוחים מעמיקים , כלים מתקדמים שחלקם פותח במיוחד ע"י צוות החברה.

טריפל איי מתמחה בייעוץ משכנתאות למעלה מעשור , היתרון שלנו טמון בידע המקצועי הרב ובניסיון המעשי שרכשנו בטיפול באלפי לקוחות , הערך המוסף שלנו בא לידי ביטוי בהבנת הדרך בה מתנהלת המערכת הבנקאית . אנחנו בטריפל איי מתחייבים לספק ייעוץ אישי ואובייקטיבי , שמתחשב אך ורק בצרכים של הלווה

 

תהליך הייעוץ והליווי על קצה המזלג..

ליווי לביצוע המשכנתא

במעמד הפגישה בבנק יתלווה אלייך נציג החברה על מנת לוודא שמסמכי ההלוואה הם בכפוף לתוצאות המכרז ומעוגנים בהסכם ההלוואה. אנחנו מתחייבים לספק עבורך את ההלוואה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לפרופיל הפיננסי האישי שלך.

מכרז בנקאי לריביות משכנתא

לאחר קבלת החלטה על מסלול המשכנתא הנבחר תוגש בקשתך למכרז בקרב הבנקים למשכנתאות להשוואת תנאי המשכנתא ,עם קבלת תוצאות המכרז נבצע מס' חישובים לקבלת החלטה על ההצעה המתאימה והמשתלמת ביותר .

ייעוץ כלכלי וניתוח פיננסי

ביצוע פגישת ייעוץ אישית עם כלכלן מומחה משכנתאות , בפגישה יבחנו הפרופיל הפיננסי , הצורך הכלכלי , וההתנהלות לטווח הקצר, יוצגו מספר מסלולים אפשריים הכדאיים ביותר מבחינה כלכלית

אנחנו עוזרים לך חלום !

בין אם אתה רוכש נכס לראשונה או רוכש יותר מנוסה המחפש להשקיע בנכסים מניבים, אנו נספק לך את המידע והכלים הדרושים בכדי לסייע לך לקבל את ההחלטות הנכונות ולבצע את הבחירות המתאימות למשכנתא המתאימה והמשתלמת ביותר עבורך .

יש לנו יכולת לבחון את כל הצדדים של העסקה

יחידת שמאים

מספר שמאים שמתמחים בביצוע הערכות שווי ודוח 0

מחלקה משפטית

מגוון עורכי דין מתחום המקרקעין והתחדשות עירונית

אנו מבינים את המשמעות של

152
3500
40
2100

מספרים עלינו ..

מבין לקוחותינו

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מגוון רחב של לקוחות ממגזרים שונים , החל מחברות סטארט-אפ לחברות נדל"ן ועד למשרדי עו"ד , אנחנו פועלים עם אותה גישה של שותפות ומסירות כל יום, מאז 2005 , אנחנו מקדישים את ליבנו ואת דעתנו ללקוחות שלנו במטרה להשיג הצלחות גדולות ובניית מערכת יחסים מתמשכת.