מימון נכסים מניבים | מסחריים .

רוב האנשים בוחרים להשקיע בנדל”ן , למה ? נדל”ן מניב הוא נכס, אשר בנוסף להיותו בעל ערך הוני , מייצר
תזרים הכנסות לאורך כל תקופת החזקתו, החל מנקודת רכישתו ועד לנקודת מכירתו ,תחת ההגדרה נדל”ן מניב נכללים דירות/בתי מגורים, מבנים מסחריים, משרדים, אולמות, חנויות, וכו’.

ישנם מס’ יתרונות ברכישת נכס מניב: תשלום ההלוואה למימון הרכישה ישולם מתזרים המזומנים שהנכס מניב, כמו כן ישנה אפשרות להשבחת הנכס על ידי שיפוצים, או מכירה כאשר ערך הנכס עולה. ישנן הטבות מס שבאות להקל על המשקיע שרוכש נכס מניב , במקרים רבים ניתן לנכות את הוצאות הריבית לצורך מימון הרכישה, קבלת פחת לצורכי
מס וכן הכרה בהוצאות מסוימות על הנכס .

תחום זה של נדל”ן מניב, הינו חשוב ביותר, שכן התשואה שהוא מאפשר להשיג היא מן הגבוהות בשוק .

לאחרונה אנו מזהים מגמה של צבירת נכסים רבים, וזאת באמצעות שימוש נכון במנוף פיננסי, הניתן ע”י הבנקים למשכנתאות וחברות הביטוח. למרות שמרנות היתר של המערכת הבנקאית, עדיין ניתן ליהנות מאחוזי מימון גבוהים והון עצמי קטן משמעותית מאשר נדרש קודם.

על אף שההחזר החודשי של המשכנתא ממומן לרוב ע”י דמי השכירות, יש להתייחס בקפדנות יתר לתהליך לקיחת המשכנתא, לתכנן מראש את היחס בין ההכנסות וההוצאות, וזאת על מנת שלא להיקלע לסיטואציות מינוף כושלות .

ניתן להגיע לשיעור של 100% מימון מהיקף העסקה (כנגד שעבוד ביטחונות חיצוניים)

  • יצירת הרכב מימון גמיש שיאפשר יתרונות למשקיע
  • מינוף ההון העצמי להשגת תשואות גבוהות יותר.
  • הרחבת היקף הפעילות ופיזור ההשקעות.
  • גיוס הון ייעודי לפרויקטים ספציפיים ללא דילול השליטה.
ליווי פרויקט נדל”ן –

טריפל איי, מלווה פרויקטים לבניית מבני מגורים.
לחברה ניסיון של שנים רבות בליווי של עשרות קבלנים במגוון פרויקטים שונים ברחבי הארץ.
צוות החברה מורכב מכלכלנים בעלי ניסיון וידע רב בענף הנדל”ן. הידע המקצועי והניסיון שצברנו , יסייע לך היזם בקבלת שירותים בנקאיים ההולמים את צרכיך. הניסיון הרב מאפשר לנו להתאים את השירותים הניתנים על-ידנו לצרכיך המגוונים.

ליווי פרויקטים בהיקף של 5-15 יח”ד, בשלב אחד או במספר שלבים. כחלק מחבילת הליווי, תעניק טריפל איי לרוכשי הדירות ייעוץ משכנתאות בתנאים מועדפים , אשר יסייעו בשיווק הפרויקט. תנאים מועדפים אלה יכללו אף הקלות בהליך ביצוע המשכנתא עצמה .

טיפים למשקיע בנדל”ן

כמו בכל השקעה משתלם לעשות שיעורי הבית לפני שאתה מבצע את הצעד הראשון שמחייב אותך לעסקה , אפילו עם הריבית עולה, אסטרטגיה נכונה תשתלם בעת ביצוע העסקה . כוחות השוק שיוצרים מציאות שבה יש מחסור בנכסים מניבים, בשילוב עם עליית מחירים במרבית השווקים גורמת למשקיע לבחון את צעדיו בזהירות רבה , הכוונה , אם תבחר את הנכס המתאים ותהיה ערני לכל שינוי שיכול לשפר את התנאים בהשקעה שלך, אתה תצא נשכר ותקטוף את הפירות .

הנה כמה טיפים שיעזרו לך להפיק את המרב מההשקעה שלך

קח צפי לטווח ארוך ותבין שהשקעה בנדל”ן היא בדרך כלל אסטרטגיה ארוכת טווח .
שוק הדיור הוא בדרך כלל מחזור שנע בין 7-10 שנים תמיד יש עליות, ומורדות ותקופות יציבות . ודא שאתה חש בנוח עם סך ההלוואות שלווית לטובת הרכישה , ואתה יודע מה היעדים הפיננסיים שלך. תכנן קדימה – אתה עלול למצוא דייר לטווח ארוך או שאתה עשוי לגלות כי הדיירים שלך באים והולכים. ודא שהתזרים שלך מספיק, כך שתוכל לכסות את המשכנתא ואת ההוצאות הנלוות בזמן שהנכס ריק.

תשואה חיובית לעומת שלילית

זכור כי ריבית והוצאות נלוות (כגון תיקונים ותחזוקה) הם הוצאות מוכרות במס. תשואה שלילית פירושה פירעון ההלוואה עמלות ועלויות אחרות אשר יעלו על הכנסות שלך מהשכרת הנכס . משמעות הדבר היא , ההפסד הנקי ניתן לקזז כנגד הכנסות אחרות שאתה מרוויח, כך תוכלו להפחית את סכום המס המשולם על הכנסות אחרות שלך.

תשואה חיובית, לעומת זאת, היא כאשר ההכנסות מהשכירות השנתית המתקבלת מהנכס הם גבוהים יותר מאשר החזר ההלוואה והעלויות השנתיות. היתרון כאן הוא שאתה יכול להרוויח הכנסה נוספת, אבל כמובן שזו הכנסה חייבת במס. כמו כן, קח בחשבון את מס רווחי ההון שתצטרך לשלם אם תחליט למכור את הנכס. הקפד להתייעץ עם יועץ המס שלך. רצוי תמיד להיות בשליטה בכל מה שקשור להשקעה שלך , חקור תמיד את המגמות בשוק הנדל”ן בצע סקר שוק לגביי שווי הנכסים בתקופות זמן שונות דאג תמיד להיות מועדכן מה התחדש בשוק המשכנתאות .

כדאי לחקור את האזורים שבהם אתה מעוניין, לקרוא מאמרים בנושאים שקשורים להשקעות בנדל”ן , חפש באינטרנט, תמיד רצוי לדבר אנשים מתחום הנדל”ן . מצא את התשואות הגבוהות באזורים מסוימים בצע ניתוח לגביי גובה השכירות הממוצע של כל אזור , מה התשתית והשירותים של אותו אזור האם יש צמיחה במחירי הנכסים במרוצת השנים להשקיע את הזמן כדי להבין את השוק – זה יכול לעשות הבדל גדול בתור אחד שמחכה למימוש ההשקעה .

שקול שימוש בהון מנכס אחר בבעלותך.

מינוף השקעה בעזרת נכס אחר שבבעלותך היא אופציה מצוינת לממן את עסקת הנדל”ן ללא שימוש במקורות של הון עצמי נזיל , זו בד”כ פלטפורמת עבודה מעודפת אצל משקיעים שמתקשים בגיוס הון עצמי נזיל עבור רכישת נכס להשקעה. נניח שיש ברשותך נכס ששוויו מוערך ב- 700.000 $, אתה חייב 350,000 $ על המשכנתא שלך ואתה רוצה להשקיע 10% מההון העצמי (במילים אחרות 35,000 $) אל נכס אחר. אתה יכול להעמיס על הנכס שלך את גובה ההפרש על מנת לא להשתמש במקורות נזילים .

קניית נכס עם וחברים, משפחה או עמיתים בעבודה.

אתה יכול לאגד את המשאבים שלך עם חברים או משפחה כדי לעזור לך להיכנס לשוק במקרים של חוסר במקורות או חששות ראשונים שנובעים בד”כ בעסקאות הראשונות . כל עוד אתם ביחד ואתם יכולים להעמיס עליכם את ההלוואה הנדרשת , זה לא משנה אם צד אחד מרוויח יותר, או לצד אחד יש התחייבויות יותר מאשר אחרים , ההבדל היחיד הוא בסוף תקופת ההלוואה , כל אחד אמור לקחת על עצמו חלק יחסי בהתאם להיקף ההשקעה . ביקור אצל עורך דין ועריכת חוזה המתאר מי משלם מה ומהו החלק היחסי של כל אחד מהצדדים לאחר שדמי השכירות שילמו את המשכנתא הוא הכרחי.

בחר משכנתא המותאמת לצרכים הנוכחיים שלך.

יש הרבה מסלולי הלוואה שיתאימו לך. האם ללכת על תשלום ריבית בלבד או הלוואה הכוללת תשלום הקרן והריבית ? אולי ריבית קבועה או משתנה ? אילו תכונות נדרשות? האם אתה מתכוון להפריש הון עצמי או שאתה חושב על מימון של 100%? התחל הלוואה שתתאים לצרכים הנוכחיים שלך ולאורח החיים שלך , קח בחשבון אתה תמיד יכול למחזר את המשכנתא מאוחר יותר. עם המוצרים החדשים הנכנסים לשוק המשכנתאות שנהיה תחרותי יותר ויותר בשנים האחרונות , וברוקרים למשכנתאות שמבצעים מכרזים בין הבנקים השונים תמיד תוכל לשנות את המצב בהלוואה שלך את אחוז הריבית בהמשך גם את המסלול כמובן בהנחה שזה כדאי לך .

השתמש בסוכן נדל”ן / יועץ משכנתאות

התייעץ עם מומחים בתחום על מנת למקסם את ההשקעה שלך , לדוגמא , אם התשלומי משכנתא שלך הם בריבית של 8% אז היית צריך להשקיע בנכס שיכול להבטיח לך תשואה שנתית על ההשקעה (ROI), גבוהה יותר מאשר סך העלויות כלומר אם נטו שכר הדירה הוא 4% והריבית היא 8% אז זה קצב הצמיחה צריך לגדול ביותר מ% 4 על מנת להיות השקעה ריוווחית. יועצים מומחים יודעים את השוק יותר טוב מכל אדם אחר הם משאב חשוב להשתמש עבור ייעוץ או ניהול משא ומתן עם מוכרי הנכס ו / או הגופים הממנים .

בקר יועץ פיננסי ו / או רואה חשבון

אתה גם צריך לדון במצב הכספי שלך עם מישהו עם ניסיון בייעוץ על השקעות מגוונת. זה כי אתה צריך לוודא כי המצב הכלכלי שלך השתפר על ידי נכס להשקעה, וכי אתה יכול להרשות לעצמך פירעון ללא מתיחת התקציב באי נוחות. זכור, אתה חייב לעשות את העבודה הזאת תיכנון האסטרטגיה ארוכת הטווח שלך.

למה אנחנו ?!

ביטחון

לשים את הלקוח וצרכיו במרכז , רק האינטרס של הלקוח עומד לנגד עינינו

הגינות עסקית ואמינות.

איכות בלתי מתפשרת ברמת הביצועים והתוצאה הסופית

לוחות זמנים

אחת מאבני הדרך של החברה היא עמידה בזמנים והתחייבויות ללקוח

מומחים בתחום משנת 2005 !