משכנתא חדשה

משכנתא הנה התחייבות יקרה, ארוכת טווח ובעלת השלכות משמעותיות על מהלך חיינו , בניית תמהיל משכנתא תוך כדי התחשבות בצרכים הפיננסיים של הלווה מהווה את ההבדל הדק בין עסקה כדאית ועסקה לא כדאית , אל לנו לשכוח כגופים עסקיים יציעו הבנקים למשכנתאות וחברות הביטוח מסלולי משכנתא אשר יתחשבו ראשית בצרכיהם ורק אחר-כך בצרכי הלקוח.

צוות המומחים של טריפל איי בעל ניסיון רב בשוק המשכנתאות , הידע וההבנה אותם צברנו בשנות פעילותנו בתחום מאפשרים לכם לקבל ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי אישי ללא כל אינטרסים ע”פ הפרמטרים האישים שלכם,כך שתהיו בטוחים שהמשכנתא שנבנתה עבורכם היא המשכנתא המשתלמת ביותר

טריפל איי חברת ייעוץ בלתי תלויה אובייקטיבית המתמחה בענף המשכנתאות והבנקאות
מעמידה לרשותכם את טובי היועצים בתחום המשכנתאות שיסייעו לכם בבחירת המסלול המתאים.

אם אינך בטוח או מבולבל לגבי איך להתאים את המשכנתא לצרכים שלך בצורה המתאימה ביותר, אנחנו בטריפל איי נשמח לספק לך הסברים מפורטים, על מנת להפוך את תהליך המשכנתא לחוויה נוחה ובטוחה. המקצועיות והידע שלנו יחסכו לך זמן וכסף

נשמח לסייע בכל דרך אפשרית לקבל את כל המידע הדרוש כדי להשיג את
המשכנתא הטובה ביותר . 

 • שתקבלו את המשכנתא עם הריבית האטרקטיבית ביותר .
 • שלקיחת המשכנתא תהיה פשוטה ולא מסורבלת .
 • שנבחר את המסלול המתאים ביותר עבורכם ללא סיכונים .
 • שתחסכו כמה שיותר כסף במשכנתא .
טריפל איי מתחייבת לספק עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר והמתאימה ביותר לפרופיל הפיננסי האישי שלכם, בחירת מסלולי הלוואה , תקופות , החזרים וכד’ שלא תואמים את פעילותכם הפיננסית, יעלו לכם עשרות אלפי שקלים מיותרים , ייעוץ מקצועי אובייקטיבי יאפשר לכם להיות בטוחים כי ביצעתם את העסקה הגדולה בחייכם בצורה הטובה ביותר.
תכנון ובניית תמהיל ההלוואה

יצירת תמהיל אופטימאלי המתחשב בהחזר החודשי הרצוי , בתקופה הרצויה בגמישות הרצויה של מסלולי הלוואת המשכנתא עם דגש על מרכיב החיסכון המצטבר .

מכרז בנקאי לריבית משכנתא

לאחר קבלת תוצאות המכרז יתבצע עבור כל תוצאת מכרז ניתוח רגישות במטרה לבחון את אטרקטיביות ההצעה לטווח הבינוני ולטווח הארוך ע``פ חלוקת המסלולים שנקבעה מראש

ליווי לחתימת הסכם הלוואה

נציג מטעמנו יוודא את תקינות ההלוואה המאושרת ושהנכם חותמים על מסמכי המשכנתא בהתאם לתנאים שסוכמו מראש

התשלום החודשי – אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת המשכנתא היא לוודא שאתה יכול להרשות לעצמך את התשלום החודשי. עם זאת, זה לא מספיק פשוט לבחור את ההלוואה עם התשלום הנמוך ביותר. חשוב להדגיש את המגמתיות של עלייה בהחזר המשכנתא , אתה צריך לוודא שאתה יכול להרשות לעצמך תשלום משכנתא גבוה יותר בלפחות 15% ממה שאתה קובע כתשלום משכנתא התחלתי .

עלויות – בתהליך לקיחת המשכנתא יהיו מספר עלויות עוד לפני לקיחת המשכנתא עלויות אלו יכולות להסתכם באלפי שקלים.העלויות נקבעות בהתאם לבנק המלווה , לשווי הנכס , לגובה המשכנתא וכד’ . העצה הטובה ביותר היא לשאול את הבנק שלך עבור הצפי לעלויות הנוספות ולבקש הסבר על כל חיוב

דברים שצריך לדעת על משכנתא

קבלת החלטה על תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורך זה חלק בלתי נפרד מתהליך רכישת הנכס . אבל זה לא תמיד קל , להלן הגורמים החשובים ביותר שדורשים השוואה כאשר אתה מבצע סקר שוק עבור הלוואת המשכנתא.

גובה המשכנתא – הוא הסכום שאתה נדרש להשלים כדי לקנות את הנכס המבוקש . במילים אחרות, זה המחיר של הבית החדש שלך פחות ההון העצמי שלך. כאשר אתה בוחן את האפשרויות לקבלת משכנתא , כל בנק יאשר לך את סכום המשכנתא שהוא רואה לנכון בהתבסס על ההכנסה שלך ועל היסטוריה הבנקאית שלך .

סוג המשכנתא – מסלול ריבית צמודת מדד ומסלול ריבית לא צמודה למדד . במשכנתא עם ריבית צמודה למדד, אתה בדרך כלל תשלם את אותו סכום כל חודש לאורך כל תקופת המשכנתא , השינויים בהחזר החודשי יהיו מינוריים . משכנתאות שנלקחות במסלולי ריבית צמודת מדד מפחיתות את הסיכון של עלייה דרסטית בהחזר החודשי . משכנתאות לא צמודות למדד ברוב המקרים ישווקו על ידי הבנקים עם מרכיב סיכון מסוים

הערה  – ניתן לשלב את שני סוגי המסלולים במשכנתא ,  כשאתה מחליט אלו סוגי משכנתאות לשלב בתמהיל המשכנתא שלך, ודא שאתה מבין את היתרונות והחסרונות של כל מסלול משכנתא .

הריבית – שיעורי הריבית הם החלק הגלוי והברור בכל תמהיל משכנתא , למצוא את העסקה הטובה ביותר זה לא פשוט כמו לחפש את אחוז הריבית הנמוך ביותר. הלוואה עם שיעור ריבית נמוך יותר, אך עלויות נוספות והצמדות יובילו לסך החזר בסוף תקופה גבוה יותר ובסופו של דבר יקר יותר.

אם תבחר משכנתא בריבית משתנה , אתה גם צריך להבין איך הריבית שלך עשויה להשתנות. הפרמטרים מותאמים בדרך כלל על פי המדדים המובילים , שיעור השינוי נקרא המרווח שהבנק גובה על בסיס הגיוס.

 השוואת משכנתאות היא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות כאשר אתה רוכש נכס באמצעות משכנתא ההחלטות שתבצע יקבעו את גובה התשלומים החודשיים שלך, יקבעו את סך ההון העצמי , וכמה ריבית תשלם לאורך חיי ההלוואה.

לפניך סדרה של שאלות, שיעזרו לך לקבל החלטה נכונה:
 • מהו שיעור הריבית של המשכנתא?
  • מהו שיעור האחוז שנתי המצטבר שתשלם בשנה עבור כל העלויות הכרוכות במשכנתא?
  • האם יש עמלת פירעון מוקדם במסלולים הנבחרים ?
  • איך מתנהל לוח הסילוקין של המשכנתא, כלומר עד כמה מהר תתקזז קרן המשכנתא?מצא את התשובות לשאלות הללו לא משנה איזה סוג של משכנתא אתה שוקל. כל אחד יכול להשפיע על העלות הכוללת של הלוואת המשכנתא שלך.
אם אתה שוקל משכנתא בריבית משתנה , אתה נדרש לשאול את השאלות הבאות :
 • מהי תדירות השינוי ?
  • מה משפיע על השינוי בריבית ?
  • האם יש תקרה מקסימאלית לעליית הריבית ?
  • מה התשלום החודשי שלי יהיה אם הריבית תעלה לרף המקסימאלי ?
  • מהו המדד הבסיס של ההלוואה שלי?
  • כיצד משפיע המדד לאורך זמן?

משכנתא בריבית משתנה מטבעה מסוכנת יותר ממשכנתאות בריבית קבועה בגלל שאתה חשוף לתדירות וגובה השינוי , אבל האם שיעורי הריבית יעלו או ירדו לפי התחזית שלך? הבנת התרחישים הטובים ואו הגרועים ביותר יכולים לעזור לך לשקול את היתרונות והחסרונות של כל מסלול .

יש שאלה אחת גדולה נוספת שעלייך לשקול לפני שאתה מקבל החלטה :

כיצד אתה מצליח לבצע שינוי בהנחה שלא צפית נכון את השינויים בשוק המשכנתאות ,כמובן ללא עלויות מטורפות וספיגת הפסד בעקבות שינוי המסלולים והריביות במשכנתא אם אין הרבה הבדל כאשר משווים בין שני מסלולי הלוואת המשכנתא , הלוואה בריבית קבועה עשויה להיות הימור בטוח, אתה לא תחסוך הרבה לטווח קצר אך יכול להיות שתחסוך הרבה בטווח הארוך. בנוסף, אתה יכול להפחית את הסיכון אם הריבית תעלה ולא ניתן יהיה למחזר את המשכנתא בגלל חוסר חלופות אטרקטיביות באותה נקודת זמן .

ההלוואה הטובה ביותר היא זו שמתאימה לצרכים שלך.

לכל שאלה ואו הבהרה  נשמח לתת מענה חייג 03-533-8003